+90 (533) 565 53 08 Çağrı Merkezi: 444 5 906
Ev ve Ofis Taşıma Şirketi

Evden Eve Nakliyat için Hemen Ara

İstanbul Evden Eve Nakliyat

1990 yılından beri nakliye ve taşımacılık alanında hizmet veren firmamız binlerce kişi ve kurumun takdirini kazanmış ve sektöre yön veren bir firmadır. Hizmet almak istediğiniz alan için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Tepe Nakliyat, İstanbul şehir içi evden eve nakliyat hizmeti ile birlikte ofis taşıma, eşya depolama ve şehirler arası nakliye hizmetleri vermektedir.

Evden Eve Nakliyat »
Parça Eşya Taşıma

Parça Eşya Taşıma

Tepe Nakliyat, Parça Eşya Taşıma servisini şehir içi ve şehirler arası ekonomik fiyatlar ile yapmaktadır. Uygun fiyatlara kısmi eşyalarınızı...

Parça Eşya Taşıma »
Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler arası nakliyat kategorisinde evden eve nakliyat, eşya taşıma, koli ve çeyiz eşyası taşıma, parça eşya taşıma hizmetleri vermekteyiz.

Şehirler Arası Nakliyat »

Nakliyat Tavsiye

Tepe Nakliyat, taşımacılık sektöründe hizmet veren nakliye firmaları içinde ender tavsiye edilebilecek Evden Eve Nakliyat firmalarından biridir

En İyi Evden Eve Nakliyat Firması

Taşımacılık sektöründe tüm müşterilerin beklentisi veya arayışı işini çok iyi yapan En İyi Nakliyat Firmaları arasında bir firma tercih etmek olacaktır. Ancak bu firmayı veya firmaları bulmak çok da kolay değildir. Hiç bir firmanın ya da şirketin biz sektörün en iyisiyiz demesiyle şirket veya kurum sektörün en iyisi haline gelmiyor. Önemli olan müşteri veya hizmet alımında bulunan kişilerin buna karar vermesidir. Firmanın en iyi olabilmesi için sektördeki bazı gereklilikleri yerine getirebilmelidir. Örneğin yeterli miktarda araca, kalifiye personele ve işi yapabilecek gerekli ekipmanlara sahip olması gerekmektedir. Bundan sonraki kısım firmanın işleyişi, kurumsal algısı ve etik ticari kabiliyeleri ile alakalıdır. Firma eğer hizmet verdiği kişilerin beklentilerini karşılamaya dönük hamleleri yapıyor, onların isteklerini yerine getiriyor ve bu hizmet ile onları memnun edebiliyorsa En iyi olma yönünde doğru ilerliyor demektir.

% 100 Memnuniyet
Hedefimiz koşulsuz müşteri memnuniyeti. Uygun Fiyat, Kaliteli hizmet..
Kapalı Araçlar
Her ebatta kapalı son model araçlar ile eşyalarınız sarsıntısız taşınır.
Zamanında Teslimat
Aldığımız yük veya eşyayı zamanında varış noktasına ulaştırıyoruz.
Güvenli Depo
Eşyalarınız kapalı havadar depolarımızda güvenli alanlarda muhafaza edilmektedir.
Hızlı İletişim
Telefon, mail veya sosyal medya hesaplarımızdan anında yanıt alabilirsiniz.

Kurumsal Evden Eve Nakliye ve Eşya Depolama

Hızlı ve Güvenli Taşıma

Tepe Nakliyat eğitimli taşıma kadrosu, geniş paketleme materyalleri, son model araçlar ile güvenli ve sorunsuz taşımacılık yapmaktadır.

Nakliye Firmamız müşteri odaklı çalışır. Taşıma sırasında olası aksaklıkları önceden tespit eder, tedbir alır. Taşıma sonrası geri bildirim alır. Kusursuz bir taşınma deneyi için sizi de mutlu müşterilerimiz arasında görmek isteriz.

İstanbul ili içerisinde bulunan tüm semt ve ilçelerde taşımacılık servisimiz mevcuttur. Paraya göre değil, herkese eşit hizmeti esas alıyoruz

Şehir içi veya şehirler arası nakliye veya parça eşya taşıtma için bizi telefon ile hemen arayabilir, sosyal medya veya mail formumuz üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın

Sıkça Sorulan Sorular

Firmamız İstanbul Ataşehir'de olup şehir içi nakliye hizmeti sadece İstanbul il sınırları içerisinde geçerlidir.

Tepe Nakliyat, Türkiye'nin tüm il ve ilçelerinde şehirler arası taşıma hizmeti vermektedir. Bunun için gerekli araçlara ve personel sahiptir.

Eşya depolama alanlarımız rutubetsiz, iklimlendirme kontrolleri yapılmış olup İstanbul Anadolu yakasındadır.

Şirketimiz aile şirketi olup çalışanların çoğu aile üyesidir. Geri kalan çalışanlar ise çevremizdeki tanıdık kişilerden seçilmiş kalifiye personeldir.

Nakliye Fiyatları, eşyanın miktarına, hassasiyetine, taşıma yapılacak yerler arasındaki mesafeye ve taşıma yerlerinde Asansör & Vinç gibi yardımcı araçların kullanılıp kullanılmayacağına göre belirlenir.

Yüksek katlar için vinç ve asansörümüz mevcuttur. Eşyaların kolaylıkla bina balkon veya camından içeri alınması ile sorunsuz ve kısa zamanda taşıma işlemi gerçekleştirilir.

Eşya Paketleme

Eşya Paketleme

Ulaştırma Bakanlığı / K3 Yetki Belgesi

Tepe Nakliyat, Ulaştırma Bakanlığı Karayolu Taşıma Kanunu ve Karayolu Taşıma Yönetmeliği hükümleri uyarınca Karayolu taşımacılık yetki belgesi olan K3 yetki belgesine sahiptir.

Şehirler Arası Nakliyat ve Parça Eşya Taşıma

Firmamız tam donanımlı kapalı kamyonlarıyla, ev ve ofis taşıma işinde uzman ekip ve ekipmanları, modern araç filosu, çağdaş anlayışı ve iş bilir personelleriyle sizlere sorunsuz hizmet sunar. Tüm illerimize şehirler arası nakliyat seferleri düzenlemekteyiz. Yaptığımız tüm taşımalar sözleşmeli olup sözleşme şartlarına ve zaman programına uyarak eşyaları söz verdiğimiz tarihte teslim ediyoruz. Eşyalarınızı bize teslim ettiğiniz andan itibaren eşyalarınızı sigortalıyor ve güvenle yeni evinize teslim edene kadar tüm sorumluluk firmamıza aittir. Bizler İstanbul merkezli tüm illere sevkıyat yapmaktayız. İster komple olsun isterseniz de bir parça eşyanız olsun bizi arayabilirsiniz.

Adana Evden Eve Nakliyat

Adana Evden Eve Nakliyat

İstanbul Adana nakliyat firmaları arasında uygun fiyatlar ile şehirler arası nakliyat ve parça eşya taşıma hizmeti vermekteyiz.

İstanbul Adana Nakliye »
Ankara Evden Eve Nakliyat

Ankara Evden Eve Nakliyat

Tepe Nakliyat olarak İstanbul Ankara arası evden eve nakliyat, kurumsal taşıma, parsiyel yükleme ve parça eşya taşıma hizmetleri sunuyoruz.

İstanbul Ankara Nakliye »
Antalya Evden Eve Nakliyat

Antalya Evden Eve Nakliyat

İstanbul Antalya arası evden eve nakliye ve parça eşya taşıma hizmeti veren nakliye firmamız ile sorunsuz taşınmak için arayın.

İstanbul Antalya Nakliye »
İzmir Evden Eve Nakliyat

İzmir Evden Eve Nakliyat

İstanbul ve İzmir ofislerimiz sayesinde bu iki kent arasında ev, ofis, parça eşya taşıma hizmeti almak ve bilgi almak için arayın.

İstanbul İzmir Nakliye »

Sosyal Medyada En Çok Bu Hashtag'lerle Arandık!