+90 (533) 565 53 08 Çağrı Merkezi: 444 5 906

Ofis Taşıma

Ofis Taşıma / Kurumsal Nakliye
Ofis ve kurumsal şirket taşıma
İş yeri ve çalışma alanı taşımacılığı

Ofis Taşıma - Kurumsal Şirket Nakliyesi

Ofis taşıma işi de evden eve nakliye hizmeti kapsamında verdiğimiz hizmetlerden biridir. Ofisler kurumsal firmaların işlerini tek merkezde takip ettikleri yerlerdir. Kurumsal firmalar ofislerini başka bir yere nakletmek için belirli bir zaman dilimi için program yaparlar. Firmamız taşınacak ofis için fizibilite çalışmasını yaptıktan sonra ofis yönetimiyle ofisin ne kadar zamanda ve hangi ekipmanlarla taşınacağına karar verir. Profesyonel ofis taşıma yöntemleri ile çağdaş çalışma mekanlarınız sizi iş kaybına uğratmadan taşınır. Ofisiniz ne kadar kısa sürede taşınırsa iş kaybınız da o kadar az olur. Ofis nakliye hizmeti verdiğimiz kişi ve kuruluşların gizliliklerine ve özel bilgilerinin korunmasına özen göstermek prensibimizdir.

Ofis taşıma

Ofis taşıma

Müşterilerimizin ofis taşıma taleplerine en kısa zamanda, en doğru şekilde cevap verme anlayışıyla çalışırız. Ofisten ofise hizmetlerimizi, zamanında ve söz verdiğimiz koşullarda gerçekleştiririz.

İş yeri taşıma

İş yeri taşıma

Taşıma yapılacak alandaki eşyalarınız en ince ayrıntılarına kadar paketlenir. İş yerinde bulunan odaların numaralı kolilere ve paketlere yazılır. Daha sonra taşıma işi yapılır.

Kurumsal ofis taşıma

Kurumsal ofis taşıma

Kurumsal şirketler bir an önce yeni mekanlarına taşınıp iş başı yapmak isterler. Bunun için titiz bir planlama ile iş yeri nakliyesinin aksaklıklara mahal verilmeden taşınması gerekmektedir.

Ofis taşıma fiyatları

Ofis taşıma fiyatları taşınacak malzemenin miktarı ve kullanılacak malzemeler ile doğru orantılıdır. Bazı firmalar ofislerini en kısa sürede taşımak istemektedirler. Bu da fazladan iş gücü ve araç organizasyonu gerektirir.

Sigortalı Ofis Nakliye Hizmeti

Tepe Nakliyat, Sigortalı ofis taşımacılığı öncesinde her eşyayı sigortalayarak, olabilecek eşya hasarlarını teminat altına alır. Eşyaların hasar alma halinde değerinde ödemesinin yapılması da dürüst yaklaşımların başında gelir. Eşyaların gerçek değerinde sigortalanması için uzman eksperlerimiz titiz bir çalışma yaparlar. Bu sayede olabilecek en küçük çapta eşya hasarı bile tam değerinde ve zamanında ödenir. Firmamız, ücretsiz sigorta ve eksper hizmeti sunan işletmelerin başında gelir.

Ofis Taşıma Firmaları - Kurumsal Çözüm Odaklı Şirketler

Ofis taşıma hizmetleri zor ve zahmetli bir süreçtir. Kurumsal bakış açısıyla faaliyet yürüten şirketimiz, ofis taşıma için sizlere belirleyeceğimiz planlama ve hizmet haritamız ile iş yerinizdeki demirbaş eşya, dosya ve klasör, çalışma ortamlarında bulunan masa ve sandalyeleri ve bilgisayar ve elektronik eşyaları titizlikle paketleyerek taşır. Her şey belirli bir düzen ve plan dahilinde yapılır. Olası aksaklıklara karşı önlemler alınır. Çözüm odaklı ve iş bilir çalışanlarımız sayesinde en kısa sürede yeni çalışma alanınıza sizi taşımış oluruz.

Ofis Taşıma Kamyonları

Ofis Taşıma Kamyonları

Ofisin büyüklüğüne göre her abat kamyonumuz olup, taşıma yapılacak yerlerin trafik ve park durumu da göz önüne alınarak araç seçimi yapılır.

Ofis nakliyesi için kullandığımız araçların tamamı kapalı olup, yağmur, toz gibi çevre faktörlerinden koruyacak şekilde dizayn edilmişlerdir.

İş yeri taşımak için gerekli olacak kadar araç ile ofisiniz içinde bulunan malzemeler taşınır. Bazı firmalar ile komple taşıma fiyatlandırması yapıldığı gibi, bazı firmalar ile de sefer adedi üzerinden fiyatlandırma ve antlaşma yapıldığından gerekli araç sayısı ile taşıma gerçekleştirilir.

Sıkça Sorulan Sorular

Özellikle İstanbul gibi büyük sanayi alanlarında faaliyet gösteren bir çok resmi veya özel teşebbüs şeklinde faaliyet gösteren kurum ve kuruluş var. Bu şirketler belirli bir zaman sonra büyüdüklerinde çalıma ortamları yetmemeye başlar. Tabii bunun tersi de özellikle pandemi gibi tüm iş alanlarını olumsuz etkileyen durumlar ile ortaya çıktı. Durum ne olursa olsun şirketler bir yerden başka bir yere taşınmak zorunda kalabilir. İşte bu durumda aklınıza gelebilecek soru ve cevapları sizler için derledik.

Bir şirketin bir yerden başka yere taşınmasına kısaca ofis taşıması diyoruz.

Çalışan sayısı ofisin büyüklüğü ile ilintili olup fizibilite çalışması sonucu müşteri temsilcimiz bu konuda size bilgi verecektir.

Taşıma yapılan yerde de montaj, taşınılacak yerde de montaj hizmeti uzman mobilyacı ustalarımız tarafından verilmektedir.

İş yeri taşıma süresi tamamen talep ve iş yeri büyüklüğü ile orantılıdır. Ancak bunun yanında bu süreyi etkileyen unsurlar da mevcuttur. Örneğin ofislerin taşındığı yerlerin çalışma saatleri. Bazı ofis binaları belirli saatlerde çalışmaya müsaade etmektedir. Örneğin ofisiniz bir AVM alanında. Bu durumda sadece gece taşıma yapmaya müsaade edeceklerdir. Bu durumlar süreyi etkileyen unsurlardır.

Yaptığımız tüm taşımalarda olduğu gibi, ofis taşımasında da sözleşme ve bir protokol yapıyoruz. Bu protokolde yapacağımız hizmetler şeffaf bir şekilde yazılır. Bu durum iki tarafı da koruyan bir iş akdidir.

Ödeme yapılan protokol doğrultusunda faturalandırmaya istinaden hemen veya belirlenen vadede yapılır.

Sosyal Medyada En Çok Bu Hashtag'lerle Arandık!