+90 (533) 565 53 08 Çağrı Merkezi: 444 5 906
Parça Eşya Taşıma / Parsiyel Taşımacılık
Kısmi eşyalar güvenle taşınır
Şehir içi ve şehirler arası parsiyel taşıma

Parça Eşya Taşıma & Parsiyel Taşımacılık

Tepe Nakliyat, Parça Eşya Taşıma servisini şehir içi ve şehirler arası ekonomik fiyatlar ile yapmaktadır. Uygun fiyatlara çeyiz, koli veya kısmi eşyalarınızı taşıtmak için arayın.

Parça Eşya Taşıma

Parça Eşya Taşıma

Bir araca birden fazla eşyanın konularak taşınmasına Parsiyel Taşıma ya da parça eşya taşıma denir. Parsiyel taşımada amaç ev taşıma fiyatlarını müşteri için daha ekonomik hale getirmektir.

Parsiyel Taşımacılık

Parsiyel Taşımacılık

Aynı güzergahtaki birden fazla eşyayı aynı kamyon ile taşıyarak taşımanızı ekonomik hale getirebilirsiniz. Parsiyel eşya taşımacılığında çoğu müşterinin en büyük endişesi kendi eşyalarının diğer eşyalarla karışabileceği endişesidir.

Çeyiz Taşıma

Çeyiz Taşıma

İster bir koli olsun, isterseniz de bir sandık. Çeyiz eşyaları ve kısmi eşyalarınız kapalı araçlarımız vasıtası ile şehir içi veya şehirler arası taşınmaktadır. En uygun parsiyel taşıma fiyatları burada.

Parça Taşıma Fiyatları

Parça eşya taşıma fiyatları üzerinde etkili olan çok sayıda unsur olduğundan fiyatlar değişkendir. Aynı mesafe söz konusu olduğunda dahi fiyatların değişken olması söz konusudur. Bunun nedeni ise mesafe gibi taşınacak eşya miktarı ve eşyaların hassasiyetlerinin de fiyatları etkilemesidir.

Parsiyel Evden Eve Nakliyat

Şirketimiz eşyalarınızı evlerinizden ambalajlayıp kamyona indirilme sırasına göre yerleştirir. Eşyanızın tamamı arabaya muntazam bir şekilde istiflendikten sonra kamyon içresinde süspansiyon için yaptığımız ip bağlama yerleri vasıtasıyla eşyalarınız bağlanır. Eğer sizin eşyanızdan sonra araca başka bir eşya da yüklenecekse eşyalar arasına büyük boy kartonlar konularak eşyaların birbirine karışması önlenmiş olur. Ya da eşyaların envanteri çıkarılarak listelenip yazılır. İndirme yerinde bu listeye göre eşyalarınız size teslim edilmiş olur. Parsiyel taşıma için aldığımız eşyalarınızı Depomuzda birkaç gün muhafaza imkanı da sunuyor ve bu hizmet için de sizden herhangi bir ücret de talep etmiyoruz.

Şehirler arası parça eşya taşıma

Parsiyel veya kısmi eşya nakliyesi genelde şehirler arası tercih edilen bir taşıma türüdür. Örneğin yazlığınıza bir buzdolabı veya bir yatak göndermek istediğinizde bu işinizi çözebilecek taşıma biçimidir. Nakliye şirketlerinin çoğu bu işi altyapıları dolayısıyla yapmamaktadır. Şirketimiz dilediğiniz il veya ilçeye şehirler arası parça eşya nakliyesi yapmaktadır.

Bizi sosyal medyadan da takip edebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Parça eşya taşıma, kısmi taşımacılık veya parsiyel taşıma ile ilgili merak edebileceğiniz soru ve cevaplarını derledik.

Şehirler arası parça eşya taşıma ücretleri parça adedi, taşıma yapılacak il veya ilçeler arasındaki mesafe, kullanılacak ambalaj malzemesi ve işçilik giderleri hesaplanarak ortaya çıkmaktadır. Her taşıma için ayrı belirlenebilecek bir durumdur. Fiyatlar için bilgi alabilirsiniz.

Şehir içi veya şehirler arası tek parça eşyanız da olsa biz taşıyoruz. Taşıma şirketimiz tüm yüklerinizi alır! Eşyanız size yük olmasın ilkesiyle tek parça eşyanızı da evinizden alır ve istediğiniz noktaya teslim eder.

Parsiyel taşıma biçiminde en çok talep gören unsurlardan biri de çeyiz taşımacılığıdır. Özellikle farkı yerlerden gelin alan, gelin veren evlenme durumlarında bu hizmet tercih edilmektedir. Özenle hazırladınız çeyizinize zarar vermeden dilediğiniz yere naklediyoruz.

Firmamız İstanbul Ataşehir'de olup dilediğiniz ilçede bu talebinizi karşılayabilecek küçük kamyonetlere sahiptir. Ayrıca personel desteği de verdiğimiz parça nakliye hizmeti için bizi tercih edebilirsiniz.

Bizler kurulduğumuz günden beri bu hizmeti vermekteyiz. Parsiyel taşımada eşyalarınız evden alınırken not edilir. Gideceği yere göre araca konulur, ve araçta sabitlenir. Herhangi bir karışıklığa mahal vermeden yeni adresinize teslim edilir.