+90 (533) 565 53 08 Çağrı Merkezi: 444 5 906

Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat
Evden Eve İlden İle Taşımacılık
Sigortalı Kurumsal Nakliyat

Şehirler arası nakliyat

Şehirler arası evden eve nakliyat için uygun koşullara sahip ve tam donanımlı ekiplerimiz ve kapalı kasa kamyonlarımız ile şehirler arası ev taşımacılığı yapmaktayız. Şehirler arası evden eve nakliye hizmetlerimizde eşyalarınızın tümünü sigortalayarak güvence altına alıyoruz. Geniş servis ağımız sayesinde tüm il ve ilçelere şehirler arası taşıma hizmeti vermekteyiz. İl dışı taşımalarda eşyalarınızın taşınacağı mesafeler taşıma fiyatlarını doğrudan etkilemektedir. Bu mesafelerin yanında eşya miktarınız da fiyatları doğrudan etkilemektedir. Bize telefon veya mail aracılığıyla eşya miktarınız ve taşımayı yapacağınız güzergahları bildirmeniz halinde size en uygun nakliyat fiyatı çıkarılacaktır. Şehirler arası evden eve taşımacılık ücretleri için bizimle irtibata geçmeniz yeterli. Her türlü eşyanızı taşımaya uygun büyüklüklerde kapalı kamyonlarımız bulunmaktadır.

Şehirler arası nakliyat

Şehirler arası nakliyat

Tepe Nakliyat şehirler arası evden eve nakliyat hizmetlerinde profesyonel ekip ve kapalı araçlarla sigortalı ve cazip fiyatlarla eşyalarınızı taşımaktadır.

Şehirler arası nakliye

Şehirler arası nakliye

Geniş servis ağımız sayesinde tüm il ve ilçelere şehirler arası nakliye hizmeti vermekteyiz. Evden eve ilden ile taşınmak için bizi arayın.

Asansörlü nakliye

Asansörlü nakliye

Özellikle şehirler arası eşya taşımacılığında asansörlü nakliye seçeneğimiz ile eşyalarınızı hasar görmeden yeni evinize taşınır.

Şehirler arası nakliye fiyatları

Şehirler arası nakliyat fiyatları ile ilgili hiç bir nakliye sitesinde net bir rakam ile karşılaşmanız mümkün değildir. Bunun nedeni her bir taşımanın kendine has işçilik, paketleme ve diğer giderlerinin olmasıdır.

Şehirler arası ev taşıma - ilden ile nakliyat

Şehirler arası nakliye firmamız deneyimli işletmelerin başında gelir. Nakliyat öncesinde yapılan hazırlıklarımız neticesinde nakliyat günü son derece rahat ve hızlı şekilde geçecektir. Nakliyatta kurumsal hizmet anlayışına sahip olan firmamız, taşınma öncesinde yapacağı ev ziyaretleri ile nakliyat günü için hazırlık yapacaktır. Hazırlıklara günler öncesinde başlayan firmamız, eşyaların miktar ve muhteviyatına uygun koli temin eder. Her taşımacılıkta yeni koli kullanılır. Nakliyat kolilerine eşyalar, taşıma haddinin üzerinde yüklenmez. Bu sayede taşıma kolileri yırtılmayacak ve içindeki eşyalar hasar görmeyecektir. Defalarca kullanılmış eski kolilerin içerisinde eşyaların hasar alma ihtimali son derece fazladır. Firmamız özenli nakliyat hizmeti ile önerilen işletmelerin başında gelir. Evden eve nakliyat konusunda firmamızdan destek alınması önerilir.

Şehirler arası nakliye ücretleri - eşya taşıma fiyatları

Şehirler arası nakliye firmaları verecekleri hizmet ve mesafeye göre fiyatlandırma yaparlar. Özellikle uzak mesafeler arası yapacağınız taşımalarda taşıma şirketine sunacağınız zaman esnekliği size fiyat avantajı sunacaktır. Önceden rezervasyon yaptırarak da fiyat avantajı sağlayabilirsiniz. Firma bu sayede başka işler de bularak taşımanızı en cazip fiyata yapmak isteyecektir.

Şehirler arası parsiyel eşya taşıma

Bu hizmet kapsamında ister tek odalı isterse de en geniş metrekarelere sahip yaşam alanlarının en kısa sürede rahatlıkla nakledecektir. Evden eve eşya taşımacılığında son sistem nakliyat araçları kullanılır. Firmamız ev taşımacılığının yanı sıra parça eşya taşıma konusunda da deneyimli olan firmaların başında gelir. Eşyaların farklı sınıflarda olması, nakliyatta da farklı usullerin kullanımını gerekli kılar. Beyaz eşyalar, elektronik eşyalar, mobilyalar, müzik aletleri özenli şekilde taşınacak olan eşya gruplarıdır. Beyaz eşyaların sarsılmadan taşınması son derece önem taşır. Cam eşyalar ile antika eşyalar da kolay kırılacak eşya gruplarındandır. Bu eşyaların özenli şekilde taşınması için firmamız gereken özeni gösteren bilgi sahibi nakliyat firmalarının başında gelir. Parsiyel eşya taşıması hizmetinde eşyaların az olası gerekmiyor. Bu hizmetin amacı büyük nakliye aracınızı birden fazla kişi için belirli bir güzergaha tahsis etmektir. Amaç nakliye ücretlerinde taşınan için bir avantaj sağlamaktır. Bu hizmetten faydalanmak için nakliye şirketini önceden aramanız gerekir. Nakliye şirketi de yük ve güzergaha göre işlerini ayarlayacak ve sizlere fiyat avantajı sunacaktır.

Sıkça Sorulan Sorular

Şehirler arası nakliye, parça eşya taşıma, çeyiz ve koli taşıma, parça eşya taşıma hizmetleri sunan firmamız ile ilgili merak edebileceğiniz sorular ve yanıtlarını sizler için derledik. Merak ettiğiniz hususlar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Şehirler arası yurt içi eşya nakliyatı yapan firmalar için K3 belgesi, vergi levhası gerekmektedir. Kamyon ya da kamyonet ile bu taşımalar yapıldığı için şoförlerin de gerekli sürücü, psikoteknik evraklarının olması gerekmektedir.

Şehirler arası taşıma için yapılan sigortalar Emtia türü sigorta olup; aracın devrilmesi, yanması, terör saldırısına uğraması, hırsızlık ve gasp gibi durumlarda sigorta ettirilen tutar üzerinden değerlendirme yaparak hasar ödemesi yapar. Bu sigortalar kişiye özgü veya yıllık sigortalı üzerinden de yapılabilmektedir. En önemli unsur 3. taraf yani eşyası taşınan kişiyi güvence altına alacak şekilde sigorta işlemlerinin yapılması gerekir.

Türkiye'nin tüm il ve ilçelerine taşıma servisimiz var. İstanbul'dan her noktaya taşımacılık yapmaktayız.

Şehirler arası nakliyat fiyatları, bir noktadan diğerine taşınacak eşya veya malzemenin miktarı, ağırlığı, boyutu, taşınacak mesafenin uzunluğu ve taşınacak yerin ulaşılabilirliğine göre değişebilir. Taşınacak yerin merkezi olup olmadığı, nakliyeci için dönüş yükü olup olmadığı ve ayrıca taşınacak yerin fiziki özellikleri gibi unsurlar da göz önüne alınarak fiyatlar hesaplanır. Bunun yanında yardımcı araç kullanımı, paketleme ve çalışan sayısının da fiyatlara etkisi hesaplanır.

Talep doğrultusunda bu hizmet tarafımızdan sunulmaktadır. Aynı güzergaha taşınacak birden fazla müşterinin eşyasını aynı araca yükleyerek fiyat avantajı sağlıyoruz. Bu hizmetin detayı ve süresi ile ilgili müşteri temsilcimizden destek alabilirsiniz.