+90 (533) 565 53 08 Çağrı Merkezi: 444 5 906
Evden Eve Nakliye / Eşya Depolama
Profesyonel Nakliye ve Eşya Depolama Firması
Kaliteyi arayanların durağı

Evden Eve Nakliyat

Tepe Nakliyat, İstanbul şehir içi evden eve nakliyat hizmeti ile birlikte ofis taşıma, eşya depolama ve şehirler arası nakliye hizmetleri vermektedir.

Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat firmaları arasından seçim yaparken her zaman ilk önceliğin kalite olması gerektiğini unutmayın

Nakliye Firmaları

Nakliye Firmaları

Eşyalarınızı taşıtmak istediğinizde bu alanda hizmet veren çok sayıda irili ufaklı nakliye firması olduğunu göreceksiniz.

Nakliye Ücretleri

Nakliye Ücretleri

Eşyaların taşınması sürecinde insanlar tarafından merak edilen en önemli hususlardan birisi de evden eve nakliye fiyatlarıdır.

Güvenilir Nakliyat

Piyasada yer alan kalitesiz ve amatör firmalardan olmadığımızı ve bütün aşamaların profesyoneller tarafından yapıldığını bilmenizi isteriz. Temel önceliğimiz kalite ve güvendir.

İstanbul Evden Eve Nakliyat

Ev taşıma ihtiyaçları sonucu gelişen bu sektörde birçok taşıma şirketi bulunmaktadır. Özellikle ekonominin geliştiği Ana kentlerde Taşıma ihtiyaçlarının artmasıyla beraber Nakliye Firmaları sayısında da hızlı bir artış olmuştur. Bu hızlı artış ile beraber oluşan rekabet yapılan işlerin de kalitesini düşürmüştür. Kaliteli bir nakliye firması bulmanın neredeyse imkansızlaştığı bu sektörde biz Tepe Nakliyat olarak işlerimizin kalitesinden ödün vermeden kısa sürede sektördeki yenilikçi firmalar arasındaki yerimizi aldık.

İstanbul Evden Eve Nakliyat Fiyatları

İstanbul Evden Eve Nakliyat ücretleri eşyanın durumuna, mesafeye, paketleme hizmeti ve detaylarına ve kat durumuna göre değişiklik göstermektedir. Nakliye ücretleri için bizi arayın İstanbul ili içerisinde bulunan tüm semt ve ilçelerde taşımacılık servisimiz mevcuttur. Paraya göre değil, herkese eşit hizmeti esas alıyoruz. Nakliye fiyatları ve taşıma koşulları her taşımada farklılık göstermektedir. Bu yüzden fiyatlar için bizi arayın. Bizi aramadan taşıma planlaması yapmayın.

Bizi takip edebilirsiniz

Sıkça Sorulan Sorular

Ev veya ofis taşıma süresi yapılacak işin miktar ve mahiyetine göre değişir. Ancak şehir içi taşımalar genelde toplam 6-8 saat arası sürmektedir. Fizibilite çalışması sonrası net süre verilebilir.

Ev taşıma işlemleri için 1+1 evler için ortalama 4-5 personel, 2+1 evler için 5-6 kişi, 3+1 evler için 6-8 kişi gerekmektedir. Ancak eşya yoğunluğuna göre kişi sayısı ilavesi yapılmaktadır.

Ev taşıma sırasında kullanılan sigorta türü Emtia sigortası olup çoğu sigorta şirketinden günlük veya yıllık yaptırılabilir. Sigorta miktarı sizin tarafınızdan belirlenerek poliçe düzenlenir.

Evden eve nakliye işlemlerinde firmamız tam paketleme hizmeti kapsamında evinizdeki küçük eşyaları koliler. Koliler tarafımızdan temin edilir. Fiyat alırken yapılacak işin mahiyetine göre fiyatlandırma yapar.

Eşyaların genel yapısı, miktarı, taşıma yapılacak alanlar arasındaki mesafe, kat durumu, çalışacak personel sayısı, kullanılacak araç sayısı ve büyüklüğü, tam paketleme hizmeti ve özel talepler gibi bir çok unsura bağlı olarak nakliye fiyatları hesaplanmaktadır.

Kurumsal evden eve nakliye firması

Kurumsal evden eve nakliye firması

Evden Eve Nakliyat Hizmeti Al

Ev Ofis Taşıma ve Depolama için hemen ara

Uygun Fiyatlı Nakliye Çözümleri

Sosyal Medyada En Çok Bu Hashtag'lerle Arandık!