+90 (533) 565 53 08 Çağrı Merkezi: 444 5 906

Şehir İçi Nakliyat

İstanbul
Şehir içi nakliyat
Evden Eve Nakliyat

Şehir içi nakliyat - İstanbul evden eve nakliye

Ataşehir merkezli firmamız kişisel ve kurumsal İstanbul Şehir İçi Taşıma taleplerinizi hızlı, profesyonel ve ekonomik fiyatlarla gerçekleştirmektedir. Şehir içi taşımalarda telefon veya mail ile gelen talepler doğrultusunda taşıma fiyatında mutabakata vardığımız müşterilerimizin eşyaları evlerinde tespit edilir(fizibilite çalışması). Bu tespitteki amaç eşyalar için kullanılacak ambalaj malzemeleri, gerekli personel sayısı ve kullanılacak araç büyüklüğünü tespit etmektir. Fizibilite çalışması sonrası yapılan sözleşme ile eşyanın taşıma tarih ve koşulları belirlenir. Daha sonra belirlenen tarih ve saatte hiçbir aksaklığa mahal vermeden eşyalarınız sorunsuz, hasarsız nakledilir.

Şehir içi nakliye

Şehir içi nakliye

Firmamız şehir içi nakliye hizmetini sadece İstanbul il sınırları içerisinde yapmaktadır. Araçlarımızın olduğu illerde talep doğrultusunda hizmet verilmektedir.

İstanbul evden eve nakliye

İstanbul evden eve nakliye

Türkiye'nin en kalabalık kentinde insanların zaman zaman ev taşıma noktasında ihtiyaçları olduğu bilinen bir gerçektir. Firma olarak yapacağınız taşıma işlerine destek oluyoruz.

Şehir içi taşımacılık

Şehir içi taşımacılık

Bazı eşyalarınızda çok sayıda anınız vardır ve bu anıların basit bir hata yüzünden yok olmasını istemezsiniz. Bunun bilincinde olarak sadece kadrolu elemanlarla hizmet vermekteyiz

İstanbul Nakliye

Tepe Nakliyat, sizlerin beklentilerini en üst seviyede karşılamaktadır. Verdiğimiz hizmet uluslararası kalite standartlarına uygundur ve hizmetimizin ana prensibi eşyalarınızın güvenliğidir. Biliyoruz ki, eşyalarınız sizin için basit bir eşyadan çok daha öte anlamlara gelir.

İstanbul şehir içi nakliyat

Ev eşyalarına bakıldığında bunların farklı özelliklerde olduğu söylenebilir. Söz konusu özelliklerden birisi de bazı eşyaların parçalarına ayrılabilmesidir. Mobilyalar dikkate alındığında, aslında bunların ilk alındıklarında de monte oldukları ve daha sonra montajı yapıldığı hatırlanacaktır. İşte bu özellikleri, taşıma işini son derece kolaylaştırmaktadır. Aksi takdirde büyük mobilyaların tek parça olarak taşınması hem çalışanlar hem de mobilyalar için ciddi bir risk teşkil edecektir. Şehir içi evden eve nakliyat işi yapılırken buradaki husus dikkate alınır ve mobilyalar taşınmadan önce parçalarına ayrılır. Firmamız bünyesinde yer alan marangozlar, mobilyaları dikkatli ve özenli bir şekilde de monte hale getirir. Bu süreçte tek bir parçanın dahi kaybolmasına izin vermezler. Parçalarına ayrılan mobilyalar daha sonra uygun malzemeler kullanılarak paketlenir ya da ambalajlanır. Böylece olası darbelerden etkilenmemeleri sağlanır. Şehir içi taşıma sırasında bu tür önlemlerin alınmaması, eşyaların hasar almasına ve zarar görmesine neden olabilir.

İstanbul asansörlü nakliyat

Eşyaların yüksek katlı yapılardan indirilmesinde mobil asansörlerin kullanıldığı herkes tarafından bilinen bir durumdur. Firmamız, İstanbul evden eve nakliyat işlemi esnasında sadece eşya taşımak için geliştirilen mobil asansörleri kullanır. Böylece eşyaların güvenlikleri çok daha etkin bir şekilde sağlanmış olur. İstanbul asansörlü evden eve nakliyat ile eşyaların son derece dar merdiven aralıklarından indirilmesi gerekmez. O tür alanlarda eşyaların duvarlarla teması neredeyse kaçınılmazdır ve bu durum, eşyaların zarar görmesine neden olur. İşte tüm bu riskler, teknolojin verdiği imkan ile geride bırakılır.

Sıkça Sorulan Sorular

Tepe Nakliyat İstanbul şehir içi evden eve nakliyat, parça eşya taşıma, ofis taşıma hizmetlerinde profesyonel ekip ve kapalı araçlarla hizmet vermektedir.

Aynı il veya ilçe sınırları içerisinde eşyanın bir adresten başka bir adrese taşınmasına verilen genel terimdir. Bu taşıma şeklinde komple veya parça eşya nakil hizmeti de dahildir.

İstanbul şehir içi nakliye ücretleri değişkenlik göstermektedir. Eşyanın cinsi, miktarı, taşıma yapılacak yerlerdeki kat durumları fiyatları etkileyen unsurlardır. Her taşıma bir proje olduğu için fiyatlar için iletişime geçmenizi öneririz.

Normal 2+1 ev taşıması genelde 6-8 saat sürmektedir. Taşıma süresi; mesafe, kat durumları ve eşyanın miktarıyla orantılı olarak değişir. Net süreler için müşteri temsilcimiz sizi bilgilendirecektir.

Firmamız şehir içi evden eve nakliye hizmetini İstanbul il sınırları içerisinde vermektedir. Talep doğrultusunda Ankara, İzmir, Tekirdağ, Bursa gibi yakın yerlerde de bu hizmeti vermekteyiz. Detaylar için müşteri temsilcimizi arayabilirsiniz.

Oldukça basit olan bu metodu şöyle aktarabiliriz. Evin büyüklüğü, kat durumları, asansör & lift gibi yardımcı ekipman ihtiyacı ve çalışan sayısı olarak belirlenebilir.

Şehir İçi Nakliye Hizmetleri

İstanbul'un tüm semt ve ilçelerinde şehir içi nakliye hizmetleri vermekteyiz. Hizmet almak istediğiniz ilçe linkine tıklayarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Sosyal Medyada En Çok Bu Hashtag'lerle Arandık!