+90 (533) 565 53 08 Çağrı Merkezi: 444 5 906

Piyano Taşıma

Piyano Taşıma
Piyano ve hassas müzik aletleri nakliyesi
Güvenli ve zamanında taşıma

Piyano Taşıma Hizmeti

Piyanolar hassas müzik aletleridir. Piyano nakliyesinin işinin ehli taşımacılar tarafından yapılması gerekmektedir. Ehil kişilerin taşımadığı piyanolarda, mobilya hasarları bir yana, tel kopmalarına hatta rezonans tahtası çatlakları dahi önemli bazı hasarlar meydana gelmektedir. Bu gibi hoş olmayan sorunlarla karşılaşmamanız için, piyano taşımacılığında işinin ehli profesyonel bir şirket ile değerli müzik aletlerinizi taşımanızı öneririz. Piyano, sizler için sadece maddi olarak değil , manevi olarak da çok fazla önem arz eden müzik aletlerinden birisidir. Ağır bir müzik aleti olup , çok narindir. Taşınma sırasında meydana gelecek olan en ufak çizik , ezik veya bu tip benzeri olaylar geri dönüşü zor olacak maddi ve manevi kayıplara sebep olacaktır. Bunun bilinciyle firmamız Tepe Nakliyat , piyano nakliyesinde müşteri memnuniyet odaklı hizmet vermektedir. Ev taşıma hizmetlerimizde piyano taşıma işlemi ayrı olarak fiyatlandırılır.

Piyano Nasıl Taşınır?

Piyano önce iki kat ambalaj malzemesiyle ambalajlanır. Sonra da en az 5 kişiden oluşan piyano taşıma ekibimiz ile dik bir pozisyonda piyano kayışlarla taşınır. Piyano taşıma fiyatları için bizi arayın.

Taşımasını yaptığımız bazı piyano markaları

Alman Piyanoları: STEINWAY & SONS, C.BECHSTEİN, GROTRIAN STEINWEG, BLÜTHNER, CARLIBAH, ZIMMERMAN, KRAUS, SCHIMMEL Avusturya Piyanoları: BÖSENDORFER – WİEN, HOFFMANN CZERNY İngiliz Piyanosu: CHALLEN Japon Piyanoları: YAMAHA, KAWAI Amerikan Piyanoları: BALDWIN, CARL FISNER, WURLITZER; ACROSONIC Rus Piyanoları: DITRICH FRERES, BELARUS, CAYKA, LİRİKA Fransız Piyanoları: ERHARD, PLEYEL, GAVEAU Romen Piyanosu: DOINA Çekoslavak Piyanosu: PETROF Polonya Piyanoları: CALICIA, LETNICIA

Sosyal Medyada En Çok Bu Hashtag'lerle Arandık!